Elneda

Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2012 m. ir sėkmingai ją vystome toliau. Siūlome aukščiausius kokybės standartus atitinkančias inžinerinių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas.

UAB „Elneda” yra licencijuota Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos ir turi teisę atlikti elektros įrenginių iki 1000V įrengimo bei eksploatacijos darbus. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę savo sričių profesionalai. Įmonės veikla apdrausta Verslo civilinės atsakomybės draudimu. 

Savo klientams mes garantuojame patikimumą, stabilumą ir profesionalumą. Mumis pasitiki didžiausi Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centrai,
medicinos įstaigos bei kitos solidžios bendrovės.

2023 m. buvo įkurta tik projektavimo paslaugas atliekanti įmonė UAB ,,Elneda projektai”. Pagrindinis įmonės projektuotojų komandos tikslas – užtikrinti ir klientui suteikti aukščiausios kokybės projektavimo darbus.

Kvalifikuoti specialistai

Didžiausias UAB „Elneda“ turtas – darbuotojai. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę savo sričių profesionalai. Mes didžiuojamės savo specialistais!

Finansinis stabilumas

UAB „Elneda“ yra aukšto mokumo
įmonė. Mes kruopščiai vykdome
įsipareigojimus tiek savo klientams, tiek ir
partneriams.

Patikimumas

UAB „Elneda“ bendradarbiauja tik su
patikimais partneriais ir tiekėjais. Mes džiaugiamės augančiu klientų skaičiumi!

Norėtum pas mus dirbti?

Scroll to Top